Regulamin

W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższym Regulaminem Pokoi Gościnnych „Atol”. Niniejszy regulamin stanowi umowę zawartą między stronami. Gość zgadza się z warunkami umowy w chwili wpłacenia zadatku lub w momencie zapłaty na miejscu, jeżeli zadatek nie był wymagany.

Wstępnej rezerwacji dokonujemy telefoniczne na jeden z numerów telefonów lub mailowo:
513 064 054
513 064 074
izakogut@poczta.onet.pl

Pełna rezerwacja dokonana jest po wpłacie zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu (nie mniej niż za dwie doby pobytu) w terminie 7 dni od daty wstępnej rezerwacji.

Wyszczególnione ceny w cenniku dotyczą pobytu min. 7 dni. W przypadku rezerwacji poniżej 7 dni doliczane jest 10 zł doba za pokój. Podane ceny są cenami netto.

Wpłaty można dokonać przekazem pocztowym na adres :
Izabela Kogut
ul.Słoneczna 6
72-351 Pogorzelica

lub przelewem bankowym:
WBK: 20 1090 2659 0000 0001 1704 6617
W tytule wpłaty należy podać: termin pobytu, ilość osób i adres e-mail.

Potwierdzenia wpłaty dokonujemy telefonicznie, e-mailem lub listownie zależnie od życzenia klienta.

W przypadku rezygnacji z usług całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z usługi już w trakcie jej trwania, z przyczyn niezależnych od nas (np. skrócenie zarezerwowanego czasu pobytu), opłata za pobyt nie podlega zwrotowi (podstawa prawna „Ustawa o turystyce” z dn.04.12.1997r.).
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Doba hotelowa obowiązuje od godz. 15 a kończy o 11 w dniu wyjazdu. Wcześniejsze zajęcie pokoju jak i opuszczenie po godzinie 11 traktowane jest jako przedłużenie doby i zostaje naliczona opłata za pół doby.
Rozliczenie następuje w dniu przyjazdu. Każdego Gościa obowiązuje opłata klimatyczna wg stawek Urzędu Gminy Rewal.

W momencie zajęcia pokoju, stajecie się Państwo jego gospodarzami. Wszelkiego rodzaju braki lub uszkodzenia przedmiotów lub wyposażenia pokoi lub elementów ogrodu skutkują odpowiedzialnością materialną.
Wszelkie usterki prosimy zgłaszać u gospodarzy obiektu.

Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabrania się używać: grzałek, kuchenek, grzejników, żelazek i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych. Nie należy rzucać niedopałków papierosów i zużytych zapałek do koszy na odpadki, wnosić i przechowywać materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń. Zakazane jest kategorycznie palenie tytoniu w pokojach.

Cisza nocna na terenie obiektu obowiązuje od 22 do 7 rano.

Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.

Do naszych obowiązków należy:
– świadczyć usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatera prywatna)
– udzielać rzetelnych informacji na temat obiektu i usług
– zapewnić sprawność urządzeń technicznych i usuwanie na bieżąco ewentualnych usterek
– dbałość o uprzejmą obsługę
– zapewnić warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu
– zachować tajemnicę informacji o naszych gościach.

Niniejszy regulamin stanowi umowę zawartą między stronami. Gość zgadza się z warunkami umowy w chwili wpłacenia zadatku lub w momencie zapłaty na miejscu, jeżeli zadatek nie był wymagany.